Світ одностайно засуджує Януковича за насильство на Євромайдані

thumbnail-20131211050110nЗа застосування сили проти мирних демонстрантів до президента України Віктора Януковича і уряду вже почали звучати засуджуючі коментарі. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Верховний представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики Кетрін Ештон: “Я з сумом спостерігаю, що поліція застосовує силу, щоб видалити мирних людей з центру Києва. Влада не повинна діяти під прикриттям ночі, взаємодіяти з суспільством з допомогою поліції. Діалог з політичними силами і суспільством, і використання аргументів завжди краще, ніж аргумент сили”.

Посол США Джеффрі Пайятт: “Опозиція демонструє стриманість Ганді. Церковні дзвони дзвонять”.

Глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс: “Беркут виштовхує мирних демонстрантів з Євромайдану. Використаний сльозогінний газ. Це доказ того, як уряд готовий до діалогу. Плачевно”.

Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт: “Ми стежимо за подіями всередині і навколо Майдану в цей момент з великою стурбованістю. Репресії не шлях вперед для України – потрібні реформи”.

Депутат Європарламенту, екс-прем’єр Бельгії Гі Верхофстадт: “Насильство в Києві повинно бути припинено негайно! Кетрін Ештон повинна повернутися на Євромайдан для захисту протестувальників. Ми з Україною”.

Нагадаємо, цієї ночі силовики почали зачистку Майдану із застосуванням сльозогінного газу. Майдан оточили солдати Внутрішніх військ та “Беркут”. Людей грубо відтіснили з прилеглих до Майдану вулиць. Кілька десятків людей затримані. Багатьох тягли по землі.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…