Світ одностайно засуджує Януковича за насильство на Євромайдані

thumbnail-20131211050110nЗа застосування сили проти мирних демонстрантів до президента України Віктора Януковича і уряду вже почали звучати засуджуючі коментарі. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Верховний представник Євросоюзу з питань зовнішньої політики Кетрін Ештон: “Я з сумом спостерігаю, що поліція застосовує силу, щоб видалити мирних людей з центру Києва. Влада не повинна діяти під прикриттям ночі, взаємодіяти з суспільством з допомогою поліції. Діалог з політичними силами і суспільством, і використання аргументів завжди краще, ніж аргумент сили”.

Посол США Джеффрі Пайятт: “Опозиція демонструє стриманість Ганді. Церковні дзвони дзвонять”.

Глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс: “Беркут виштовхує мирних демонстрантів з Євромайдану. Використаний сльозогінний газ. Це доказ того, як уряд готовий до діалогу. Плачевно”.

Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт: “Ми стежимо за подіями всередині і навколо Майдану в цей момент з великою стурбованістю. Репресії не шлях вперед для України – потрібні реформи”.

Депутат Європарламенту, екс-прем’єр Бельгії Гі Верхофстадт: “Насильство в Києві повинно бути припинено негайно! Кетрін Ештон повинна повернутися на Євромайдан для захисту протестувальників. Ми з Україною”.

Нагадаємо, цієї ночі силовики почали зачистку Майдану із застосуванням сльозогінного газу. Майдан оточили солдати Внутрішніх військ та “Беркут”. Людей грубо відтіснили з прилеглих до Майдану вулиць. Кілька десятків людей затримані. Багатьох тягли по землі.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…