Руслана: Я потребую публічного захисту

ruslana_maidan-437x277-437x277Співачка просить про допомогу послів і міжнародних структур.

“Я прошу в першу чергу діаспору і міжнародні ЗМІ, щоб вся ця інформація дійшла до всіх послів, міжнародних структур, як-от: ООН, ЮНІСЕФ, ОБСЄ, Рада Европи тощо!!! Я зараз потребую публічного захисту”, – написала Руслана Лижичко на своїй сторінці у Facebook.

Водночас співачка закликала людей прийти на майдан Незалежності: “Звертаюся до всіх, хто зараз на Майдані і хто планує прийти на Майдан!

Наша мирна демонстрація – легітимна! Це – наше право висловлювати в мирний спосіб своє обурення владою і висловлювати чіткі вимоги, такі як відставка, євроінтеграція тощо. Жодного наміру діяти поза законом у Майдану ніколи не було! Ми стоїмо на Майдані, щоб нас почули у своїй країні і у світі. Майдан просить про елементарний захист Прав Людини у мирний спосіб.

Це влада скривджує свій народ принизливими жорстокими розгонами, побоями, зникненням людей та арештами всіх підряд без розбору, включно міжнародних журналістів, туристів тощо.

Не бійтеся! Нам нема, чого боятись! Правда і закон на нашій стороні. Призначення Майдану Незалежності у тому, щоб кожен українець зміг впливати на свою долю сам у разі недовіри владі, що і відбулося на Вічі 8 грудня 2013.

Невже факт, що зібралось близько мільйона людей, які разом проголосили недовіру і обурення владою, не доказ?

Не бійтеся! Ніхто не має права розганяти мирну демонстрацію людей на майдані.

Це незаконно!!!”.

Джерело: ТВі

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…