Міст між США та Канадою засвітився кольорами українського прапора

У світі пройшла ще одна акція солідарності із розфарбуванням у барви українського стягу. Цього разу жовто-блакитними кольорами засвітився міст, що з’єднує США та Канаду, повідомляє VIDIA.

Peace Bridge між містом Баффало штату Нью-Йорк та містечком Форт Ері канадської провінції Онтаріо став жовто блакитним. Таким чином у США виявили солідарність із протестами в Україні, повідомляють на facebook-сторінці українсько-американського громадського центру Народний дім у Баффало.

Нагадаємо, раніше у польському Кельце жовто-блакитними прапорами прикрасили центральну вулицю та головну площу міста, у Вроцлаві блакитним та жовтим засвітився стадіон, а у Варшаві – найвищий будинок – Палац культури і спорту.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…

 • Анонім

  Україна- одна із найсильніших країн! Ми сильні і вольові, а Росія без України – ніхто!

 • Муаммар Каддафи

  Не будет никакой окраины. Будет Великая Россия. А если против, тогда милости прошу домой, на окраину. :)

 • Україна була, є і буде!

 • Таня

  Муаммар Каддафи, Україна, рано, чи пізно все-одно буде в ЄС. А ви можете собі розфарбувати задницю в синьо-біло-червоно, або синьо-жовто…. Україна – безграмотний !

 • Таня

  Муаммар Каддафи, Україна, рано, чи пізно все-одно буде в ЄС. А ви можете собі розфарбувати задницю в синьо-біло-червоно, або синьо-жовто….

 • Инесса

  А что у вас “товарищ” даже смелости не хватило своим именем подписаться прежде чем трандеть? Окраина – она в мозгу, а у некоторых еще хуже(хи-хи-хи)

 • Муаммар Каддафи

  Можете раскрасить себе задницы в сине-желтые тона, но окраина никогда не будет в ЕС.

 • Вибачайте, добродії, але прапор України – він не жовто-блакитний. Він синьо-жовтий. Є така книжечка невеличка, Конституція називається, отам поцікавтеся.