Діаспора продовжує виходити на Євромайдани

Українці у різних країнах світу не припиняють виходити на вулиці – маніфестаціями вони висловлюють свою солідарність із мітингуючими та привертають увагу урядів своїх країн до протестів в Україні, інформує VIDIA.

Уже втретє на свій Євромайдан діаспора зібралася у Португалії, повідомили медіа-порталу VIDIA у прес-службі спілки українців Португалії.  Більше ніж 200 українців 2 грудня виступили під посольством України в Лісабоні. Гасло «Україна в ЄС, але без Януковича!» було основним закликом мітингуючих.

Іншим способом підтримки були інтерв’ю журналістам португальських ЗМІ про ситуацію на майдані Незалежності та вимоги України до влади.

Фото: spilka.pt

Фото: spilka.pt

Крім того, громадські організації в Португалії звернулися до Парламенту Португалії з проханням підтримати українських народ у його прагненні до демократії та вжити санкції проти вищих осіб української влади, включно із замороженням активів та візових обмежень проти Януковича та його уряду.

Також у Лісабоні розпочали збір коштів для підтримки Євромайдану в Києві. Ще одну акцію протесту тут планують провести 5 грудня у четвер. А 4 грудня відбудеться мітинг під Консульством України у Порту.

Також утретє пікетували Посольство українці в Іспанії. Там вони навіть оголосили безстроковий страйк в рамках іспанського законодавства.

2 грудня українці вийшли на Євромайдан у Вінніпезі, 1 грудня – у Торонто, а також у Сакраменто, в Каліфорнії.

Фото: Norbert K. Iwan

У Болгарії протестувальники на 15 хвилин перекрили рух транспорту на вулиці Боряна, де розташована дипломатична місія України.

Своєрідно підтримали українців у Вроцлаві – там у колір державного прапора України забарвили стадіон. Рішення підтримати мітингувальників в Україні прийняла мерія міста, повідомив кореспонденту VIDIA активіст Łukasz Wołodzko.

Як раніше повідомляв сайт VIDIA, акції солідарності у попередні дні відбулись щонайменше у 17 містах США, Канади та ЄС.

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…

  • ДЕРЕҐА ЯРОСЛАВ

    СТОЯТИ ДО КІНЦЯ! БО інакше РМ. А що таке тз. “РУСКІЙ МІР” читайте великого російського святого страждальника ВАРЛАМА ШАЛАМОВА=він пише правду=навідміну від царсько-путінського сраколиза СОЛЖЕНІЦИНА. ШАЛАМОВ про солженіцина сказав : “Вот появился еще один лакировщик действительности”. Цей тз. “РУСКІЙ МІР” ставиться до всіх людей і до свого російського народу як до гівна, їм головне це водка і дєвка!