Діаспора продовжує виходити на Євромайдани

Українці у різних країнах світу не припиняють виходити на вулиці – маніфестаціями вони висловлюють свою солідарність із мітингуючими та привертають увагу урядів своїх країн до протестів в Україні, інформує VIDIA.

Уже втретє на свій Євромайдан діаспора зібралася у Португалії, повідомили медіа-порталу VIDIA у прес-службі спілки українців Португалії.  Більше ніж 200 українців 2 грудня виступили під посольством України в Лісабоні. Гасло «Україна в ЄС, але без Януковича!» було основним закликом мітингуючих.

Іншим способом підтримки були інтерв’ю журналістам португальських ЗМІ про ситуацію на майдані Незалежності та вимоги України до влади.

Фото: spilka.pt

Фото: spilka.pt

Крім того, громадські організації в Португалії звернулися до Парламенту Португалії з проханням підтримати українських народ у його прагненні до демократії та вжити санкції проти вищих осіб української влади, включно із замороженням активів та візових обмежень проти Януковича та його уряду.

Також у Лісабоні розпочали збір коштів для підтримки Євромайдану в Києві. Ще одну акцію протесту тут планують провести 5 грудня у четвер. А 4 грудня відбудеться мітинг під Консульством України у Порту.

Також утретє пікетували Посольство українці в Іспанії. Там вони навіть оголосили безстроковий страйк в рамках іспанського законодавства.

2 грудня українці вийшли на Євромайдан у Вінніпезі, 1 грудня – у Торонто, а також у Сакраменто, в Каліфорнії.

Фото: Norbert K. Iwan

У Болгарії протестувальники на 15 хвилин перекрили рух транспорту на вулиці Боряна, де розташована дипломатична місія України.

Своєрідно підтримали українців у Вроцлаві – там у колір державного прапора України забарвили стадіон. Рішення підтримати мітингувальників в Україні прийняла мерія міста, повідомив кореспонденту VIDIA активіст Łukasz Wołodzko.

Як раніше повідомляв сайт VIDIA, акції солідарності у попередні дні відбулись щонайменше у 17 містах США, Канади та ЄС.

Читайте також

Рятувалась втечею з рідного села, а тепер допомагає українцям з Америки: історія Віри Андрушків
Україна
0 shares0 views

Рятувалась втечею з рідного села, а тепер допомагає українцям з Америки: історія Віри Андрушків

vidia.ua - Лип 20, 2018

Заможні українські селяни з Тернопільщини тікали з власної хати, щоб врятувати своє життя – вони відмовилися іти до колгоспу у 1944 році. У…

День шахів: інтерв’ю з однією із найсильніших шахісток світу Анною Музичук
Україна
0 shares0 views

День шахів: інтерв’ю з однією із найсильніших шахісток світу Анною Музичук

vidia.ua - Лип 20, 2018

20 липня відзначають Міжнародний день шахів. Ініціатива свята належить Всесвітній шаховій федерації (ФІДЕ), яку заснували ще 1924 року. Українка Анна Музичук – у трійці найкращих…

Відома у США українська майстриня просить про допомогу у лікуванні
Світ
0 shares0 views

Відома у США українська майстриня просить про допомогу у лікуванні

vidia.ua - Лип 20, 2018

Відома у США українська майстриня Христина Балушка просить про допомогу у лікуванні важкого онкологічного захворювання. Про це повідомляє VIDIA. Після переїзду в США…

  • ДЕРЕҐА ЯРОСЛАВ

    СТОЯТИ ДО КІНЦЯ! БО інакше РМ. А що таке тз. “РУСКІЙ МІР” читайте великого російського святого страждальника ВАРЛАМА ШАЛАМОВА=він пише правду=навідміну від царсько-путінського сраколиза СОЛЖЕНІЦИНА. ШАЛАМОВ про солженіцина сказав : “Вот появился еще один лакировщик действительности”. Цей тз. “РУСКІЙ МІР” ставиться до всіх людей і до свого російського народу як до гівна, їм головне це водка і дєвка!