Донецькі шахтарі закликали до страйку

Незалежна профспілка гірників Донбасу вкрай обурена звірячими методами спецпідрозділу «Беркут» при так званій «зачистці» Євромайдана від протестуючих в Києві в ніч з 29 на 30 листопада, повідомляє ngo.donetsk.ua.

«Бити ​​до напівсмерті наших дітей-студентів тільки за те, що вони вийшли на вулицю на цілком законних підставах висловити власну думку – це кричущий злочин. НПГД вимагає притягнути до кримінальної відповідальності не тільки нелюдів у формі спецпідрозділу за вчинений погром, але і їх безпосередніх керівників, які віддавали злочинний наказ», – йдеться в заяві.

«Не сумніваємося, що налякана масштабами народних протестів у столиці влада зараз панічно шукає «стрілочників», яким належить відповісти за нічний погром на майдані Незалежності, але попереджаємо, що ніколи не погодимося з тим, що за криваве побиття студентів відповідальними зроблять тільки людей у погонах. Жоден генерал не ризикнув би віддавати подібні накази без відома, а, тим більше, без наказу своїх безпосередніх кураторів – прем’єр-міністра Азарова і президента Януковича. Саме вони винні в зриві ними ж обіцяного підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, що якраз і призвело до масових протестів народу України. Саме нинішня влада вирішила зірвати своє зло на безвинних людях, які посміли їй перечити, що мають власну думку з приводу кращого майбутнього для своїх дітей, для всієї країни, а не тільки для купки нинішніх правителів, які загрузли в небаченій корупції і грабежі народного надбання», – підкреслює лідер НПГД Микола Волинко.

«Абсолютно солідарні з вимогами сьогоднішнього Євромайдану, а саме, з відставкою як всього уряду, так і нинішнього глави держави, які порушили Конституцію України, які зрадили свій народ. НПГД заявляє, що готовий долучитися до загального страйку і виступити єдиним фронтом у боротьбі з владою, яка заради власної вигоди вирішила відкинути у розвитку нашу з вами країну на десятиріччя назад. Народ України, в 1989 році Ти підтримав масовий страйк гірників за свої права. Сьогодні справжні шахтарі з Тобою!», – заявляють в НПГД.

Додамо, Євромайдан у Донецьку збирається щодня з 22 листопада під пам’ятником Шевченкові. У той же час, в місті встановили перший євронамет.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…