УКУ звертається до мітингувальників: «Помста також огидна»

1003930_639969382707801_900995960_nУкраїнський католицький університет закликав українців утриматись від агресії та помсти. Відповідна заява ректорату з приводу провокацій на Євромайдані була поширена прес-службою університету, передає  VIDIA.

«Кадри побоїща, влаштованого в неділю провокаторами перед Адміністрацією Президента, вражають не менше, ніж кадри побоїща, влаштованого «беркутівцями» на Майдані. Насильство огидне – незалежно від того, хто його чинить», – йдеться у повідомленні.

«Ми бачили на власні очі, як ретельно влада готувала провокації на Майдані, засилаючи туди «тітушок». Це – пряма антиконституційна діяльність, яка обертається злочином проти народу. Проте мусимо визнати, що були серед мітингувальників і ті, хто щиро вірив: майданну «дискотеку» треба припинити, а справедливість можна відновити лише за принципом «око за око». Для нас важливо усвідомити, що наслідки дій і тих, і тих один і той самий: замах на мирний характер протесту майже мільйона людей по всій Україні і зрада тих чесних мітингувальників, які з довірою прийняли їх у свої ряди», – акцентує ректорат УКУ.

Спільнота Українського католицького університету, що обстоює християнські цінності, висловила засмучення від того, що «в серця невеликої групи осіб вселилося прагнення відплатити силовикам за пролиту кров».

«Проте помста також огидна – незалежно від того, якою мірою вона вмотивована, – зазначено у зверненні. – Ми матимемо моральне право домагатися відповідальності за насильство з боку влади лише тоді, коли домагатимемось відповідальності і з боку тих провокаторів чи демонстрантів, які свідомо розпалювали криваве протистояння. Вони поставили себе не лише поза законом, а й поза волею суспільства».

Український католицький університет також офіційно оголосив про приєднання до загальнонаціонального страйку.

«Занять сьогодні не буде, ми вирушаємо колоною в центр міста, щоб долучитись до протестів на Євромайдан Львів. Сьогодні ввечері до Києва вирушають автобуси з охочими студентами та викладачами університету. Буде створений координаційний штаб для людей з УКУ в Києві», – таке повідомлення було поширене викладачами університету у Facebook.

Як відомо, у зв’язку із подіями, які останні кілька днів розгортаються у центрі Києва, у трьох обласних центрах: Львові, Тернополі, Івано-Франківську оголошено страйк.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…