Канада засудила розгін Євромайдану і закликала до поваги

p_83519_1_gallerybigКанада засуджує застосування сили проти протестуючих в Україні.

Про це йдеться в заяві міністра закордонних справ Джона Берда, яку розміщено на сайті Міністерства закордонних справ Канади.

“Канада рішуче засуджує плачевнее застосування насильства сьогодні українською владою проти мирних демонстрантів на площі Незалежності. Ці демонстранти просто хочуть бути ближче до асоціації з Європейським Союзом”, – сказано у повідомленні.

“Свобода слова і свобода зібрань є фундаментальними принципами будь справді демократичної країни”, – додав Берд.

“Ми закликаємо уряд України поважати і справді захищати права своїх громадян висловлювати свою думку вільно, відповідно до правил Організації з безпеки і співробітництва, на принципах Європи”, – заявили в Канаді.

“Канада стоїть з народом України, щоб побудувати суспільство, засноване на волі, демократії, правах людини і верховенства закону”, – йдеться в заяві.

Українська правда

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

  • Валентин

    План дій для опозиції: 1. Відставка КМ на чолі з Азаровим – притягнення до відповідальності Захарченка, начальника Київської міліції, керівника “Беркуту” 2. Звільнення Тимошенко; 3. Повернути парламентсько-президентську форму правління; 4. Призначити Тимошенко прем”єр-міністром; 5. Відставка Генерального прокурора Пшонки; 6. Імпічмент Януковичу; 6. Вибори Президента України. Всі ці питання треба вирішувать при підтримці Майдану.