Білий Дім просять допомогти “повалити” українську владу

На сайті Білого дому зареєстрована нова петиція з проханням підтримати народ України в мирному поваленні нинішнього уряду, пише “Українська правда”. Вона петиція з’явилася в п’ятницю.

“Підтримайте народ України в мирному поваленні нинішнього уряду. Нинішній уряд України корумпований і не думає про людей”, – сказано у тексті.

“Країна має жахливі дорожні умови, велика кількість людей, що живуть за межами бідності, чиновники та їхні сім’ї стоять над законом”, – йдеться в документі.

“Президент України і правляча партія масово розікрали державний бюджет, обманюють людей, і неодноразово демонстрували своє зверхнє ставлення до них. Вони не виконують своїх обов’язків”, – наголошується у петиції.

Останньою краплею автори документа називають “відмову від президента Віктора Януковича підписати угоду про асоціацію з ЄС”.

“Ми просимо підтримати Україну у поваленні нинішньої влади мирним шляхом, проведення демократичних виборів в новий парламент і притягнути до відповідальності всіх присутніх осіб, винних у державній владі”, – сказано в петиції.

Для того, щоб Білий дім розглянув петицію, під нею повинні підписатися 100 тисяч осіб.

Раніше повідомлялося, що петицію, у якій міститься прохання до адміністрації президента США запровадити санкції проти президента України Віктора Януковича за відмову від підписання Угоди про асоціацію з ЄС,  підписало вже більше 100 тисяч людей.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…