Білий Дім просять допомогти “повалити” українську владу

На сайті Білого дому зареєстрована нова петиція з проханням підтримати народ України в мирному поваленні нинішнього уряду, пише “Українська правда”. Вона петиція з’явилася в п’ятницю.

“Підтримайте народ України в мирному поваленні нинішнього уряду. Нинішній уряд України корумпований і не думає про людей”, – сказано у тексті.

“Країна має жахливі дорожні умови, велика кількість людей, що живуть за межами бідності, чиновники та їхні сім’ї стоять над законом”, – йдеться в документі.

“Президент України і правляча партія масово розікрали державний бюджет, обманюють людей, і неодноразово демонстрували своє зверхнє ставлення до них. Вони не виконують своїх обов’язків”, – наголошується у петиції.

Останньою краплею автори документа називають “відмову від президента Віктора Януковича підписати угоду про асоціацію з ЄС”.

“Ми просимо підтримати Україну у поваленні нинішньої влади мирним шляхом, проведення демократичних виборів в новий парламент і притягнути до відповідальності всіх присутніх осіб, винних у державній владі”, – сказано в петиції.

Для того, щоб Білий дім розглянув петицію, під нею повинні підписатися 100 тисяч осіб.

Раніше повідомлялося, що петицію, у якій міститься прохання до адміністрації президента США запровадити санкції проти президента України Віктора Януковича за відмову від підписання Угоди про асоціацію з ЄС,  підписало вже більше 100 тисяч людей.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…