Студенти зняли відео про те, чому хочуть виїхати з України

Без іменіСтуденти презентували депресивну  соціальну рекламу про життя молоді в Україні. Так, на відеоролику «Нам потрібна наша країна, а чи потрібні ми їй?» з’являються дівчата-студентки, які розповідають про те, як їм живеться в Україні і що чекає їх у майбутньому.

Зокрема, одна з них каже, що закінчила школу із золотою медаллю, а інша ділиться, що є дипломанткою багатьох міжнародних конкурів. Ще одна каже, що навчається в творчому виші та має безліч цікавих ідей, пише «УП.Життя».

Однак їх усіх об’єднує одна фраза: “Але моя країна щодня вбиває надію на щасливе життя”.

Далі у ролику пояснюється, чому. Відповідний відеоряд про лікарні підтримується текстом, що в нашій країні краще не хворіти і що в умовах вітчизняних лікарень неможливо одужати.

«Я не хочу жити в бруді та їздити у жахливому транспорті. Мої колеги, а в майбутньому і я вимушені працювати за одну тисячу гривень. Я хочу створити родину і мати дітей. Але коли, ми, двоє молодих людей назбираємо гроші на квартиру, яка щонайменше коштує 35 тисяч доларів?», – запитують дівчата.

Наприкінці відео, студентки кажуть, що хочуть жити в Україні і можуть розвивати культуру і науку, народжувати тут дітей.

«Але ми змушені будемо поїхати звідси туди де є комфорт, культура і піклування про людей», – йдеться у відео, на тлі зібраних валіз.

http://www.youtube.com/watch?v=Nq4mzFXHgrk

Читайте також

Українці зі США передали 320 кг медикаментів для вінницького госпіталю
Україна
0 shares0 views

Українці зі США передали 320 кг медикаментів для вінницького госпіталю

vidia.ua - Лис 23, 2017

Мешканці американського міста Бірмінгем (штат Алабама, США) передали 320 кг медикаментів для госпіталю у Вінниці. Ліки та медичне обладнання буде використане для військових із…

Два десятки міст Канади вшанують Пам’ять жертв Голодомору
Важливе, Світ
0 shares0 views

Два десятки міст Канади вшанують Пам’ять жертв Голодомору

vidia.ua - Лис 23, 2017

У Канаді триває тиждень обізнаності щодо Голодомору, у рамках якого українська діаспора організовує численні освітні та поминальні події, присвячені цій трагедії. Як повідомляє…

Стаття: Спецслужби Росії «валять» українську діаспору в країнах Європи
Світ
0 shares0 views

Стаття: Спецслужби Росії «валять» українську діаспору в країнах Європи

vidia.ua - Лис 23, 2017

У Росії мешкає найбільша українська діаспора у світі. Українців там значно більше, ніж у Канаді, Бразилії, США, Аргентині, Польщі, Португалії та загалом у…

 • Патріот

  Мене дивує кількість ідіотів в коментарях…Це тупий брєд. Важливо робити щось і починати з себе а не нити і жувати соплі. А такі ТП нехай валять – тут буде вільніше і краще тільки.

 • Країні потрібні люди, які борються, будуть нашу Україну і роблять її кращою, а не такі, що чекають на подачку.
  Така правда життя, може за кордоном у вас вийде краще, пробуйте. Там грошей більше, повітря чистіше, люди кращі і їжа смачніше, а чоловіки достойніші. Але від себе не втечеш, от і подивимось років за 20, що ви будете розповідати.

 • oleh

  інакшого виходу нема ! тільки тікати звідси! дальше буде гірше! і я зробив уже все можливе ! мої діти за океаном!

 • громад

  А дітки “покращувальників” нашого життя вже давно там у ЄС та США

 • Inna

  На жаль то є так. Я дипломований спеціаліст змушена була їхати і віддавати свої знання та вміння, на добробут іншій країні((

 • Людмила

  Все это правда. Кто бы мог подумать еще 20-25 лет назад, что все мечты разобьются о такую правду. Спасибо, пани-господа Президенты, олигархи, либералы-демократы не только от молодых студентов, но и от пенсионеров. А пенсионеры здесь нужны? Ответ ясен. Печальная картина.

 • glod

  яка жахлива правда

 • Василь

  Геніально і правдиво, усе стисло і експресивно. Чудова робота і модернова проблематика. Шкода, але правда у тому, що тисячі молодих українців покращують генофонд, культуру та добробут інших країн. І не потрібно їх засуджувати. До цього призвели пусті патякання і грабування народу нашими можновладцями. А люди – іх просто викидає Україна собі під ноги, створюючи з люду бомжів або ж не на багато кращу сіру біомасу, котру наші політики “любовно кличуть електоратом”.

 • Віктор

  Все правільно дівчата сказали. Я б ще додав про СБУ, Податкову, Митницю, чиновників, суддів, як створюються робочі місця за державною програмою і куди ідуть гроші. І ще богато-богато чого. У нас в країні все суспільне життя перевернуто з ніг на голову. Тільки голова болить у людей, які працюють та платять податки.

 • Иван

  Не в бровь, а в глаз. Студенты – очень умный народ, заслуживающий всяческого уважения и необходимости прислушиваться к их мнению, а не снисходительного отношения и помыкания со стороны государства

 • заробітчанин

  Так ці дівчата пояснують своє бажання підзаробити багато грошей за кордоном шляхом проституції.

  • Inna

   Шановний, Ви вважаєте, що в наших дівчат вистачає розуму тільки на проституію? Прикро, як на мене, наші жінки дуже розумні і можуть втерти носа багатьом, навіть чоловікам…

   • Василь

    За кордоном їх ніхто не чекає. і 80% з них дійсно стають проститутками. Тому що мозку в жінки аналітичного менше, вона більше локально думає не розуміючи усієї суті і причини своїх вчинків. А те що ви така мудра й розумна – так це вийнятки, дуже малий відсоток таких, в основному дійсно ТП.

 • Jul

  Ну звичайно! Адже закордоном молодь просто так отримуе житло. Просто тому що вони хочуть…

 • Anjey

  Боюсь цей ролик, тільки буде мати тисячі коментарів, але ніякої реакції від наших можновладців…. Нажаль… Сам при першій же нагоді звідси втічу, як не сумно… Дівчатам лайк!!!!