Сенат США: Янукович може помилувати Тимошенко без санкції парламенту

Сенатський комітет із закордонних відносин провів слухання «Ключовий момент для Східного партнерства : Перспективи України, Грузії, Білорусі, Вірменії та Азербайджану», пише «Голос Америки».

Зокрема, заступник держсекретаря США з європейських та євразійських справ Вікторія Нуланд заявила, що дозвіл Юлії Тимошенко лікуватися за кордоном є обов’язковою умовою підписання Угоди про асоціацію, а  президент України, Віктор Янукович може помилувати Тимошенко без санкції парламенту.

Водночас, Андерс Аслунд, старший дослідник інституту Пітерсона відзначив, що президент України Віктор Янукович не помилує Тимошенко, без серйозних правових підстав.

Між тим віце-президент Атлантичної Ради Деймон Вілсон, зауважив, що Віктор Янукович не проявляє рішучості, як у подоланні вибіркового правосуддя так і у  звільненні Тимошенко.

На сайті Сенату можна ознайомитись з офіційними текстами свідчень учасників слухань: Вікторії Нуланд, заступника держсекретаря США з європейських та євразійських справ, Андерса Аслунда, старшого дослідника інституту Пітерсона, Деймона Вілсона, віце-президента Атлантичної Ради та доктора Аріеля Когена, старшого дослідника Фонду Спадщина.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…