Український фільм потрапив до головного конкурсу Індійського кінофестивалю

рногоУкраїнська екранізація роману Торґні Ліндґрена «Джмелиний мед» — «Брати. Остання сповідь» режисерки Вікторії Трофіменко, потрапила до головного конкурсу Індійського міжнародного кінофестивалю класу «А», який пройде з 20 по 30 листопада на узбережжі Гоа.

Фільм «Брати. Остання сповідь»  створено компанією «Пронто Фільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно, повідомляє прес-служба  Державного агентства України з питань кіно.

Індійський кінофестиваль зазвичай «закриває сезон» кінофестивалів класу А, який стартує на початку року у Берліні та Каннах. Тож, як правило, індійські селекціонери міжнародного конкурсу покладаються на думку європейських колег і претендентів на перемогу обирають серед тих стрічок, які вже отримали визнання. Українські «Брати», які тільки починають свій фестивальний шлях, – одна з небагатьох стрічок, якій вдалося потрапити до конкурсної програми без гучних регалій. За головний приз «Золотий півень» та винагороду у розмірі $65,000 цього року в основній конкурсній програмі поруч з «Братами» змагатимуться 14 стрічок з таких країн, як Ізраїль, Австралія, Іран, Польща, Японія, Бельгія та Туреччина.

Створена компанією «Пронто Фільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно, психологічна драма «Брати. Остання сповідь» розповідає історію двох старих немічних братів, які ось вже сорок років перебувають у стані холодної війни, намагаючись пережити одне одного. Але у їх житті з’являється жінка. Сценарій стрічки написано за мотивами роману «Джмелиний мед» відомого шведського письменника Торґні Ліндґрена. Стрічка стала дебютом у повнометражному кіно як для режисерки Вікторії Трофіменко, так і для більшості акторів цього фільму. Але дебютом фільм став не лише для знімальної групи, а і для самого роману Торґні Ліндґрена. Це перша екранізація відомого роману шведського письменника.

Індійський міжнародний кінофестиваль проводиться з 1952 року і відкриває фільмам-учасникам шлях до кількамільярдної азіатської кіно-аудиторії. Цього року на фестивалі буде представлено 372 фільми з 72 країн світу, 173 стрічки іноземного та 154 стрічки національного виробництва.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…