Ющенко розповість про демократію студентам Університету Мічигану

bebik_ющенкоПрезидент України 2005-2010 років Віктор Ющенко прочитає лекцію в Університеті Мічигану. Лекція із назвою «Відтінки помаранчевого: Десятиліття української демократії» відбудеться, у четвер, 3 жовтня. Про це Медіа-порталу VIDIA повідомили в університетському Вайзер Центрі демократій, що розвиваються.

У повідомленні зазначається, що через десять років після Помаранчевої революції існує постійна боротьба за Україну, що залишається на шляху до демократії на тлі складних політичних конфліктів.

«Центр Вайзер фокусується на умовах, за яких можуть процвітати демократії. В якості найважливішого гравця в Помаранчевій революції, президент України Віктор Ющенко запропонує унікальну точку зору на проблеми створення демократичного уряду», – зазначила директор Центру Ганна Гжимала-Буссе.

Лекція Ющенка стане одним із заходів, присвячених п’ятій річниці Вайзер Центру Європи та Євразії, а також Вайзер Центру демократій, що формуються, які були відкриті у 2008 році завдяки послу Рональду Вайзеру та Ейлін Вайзер. У перші п’ять років Вайзер Центр підтримав факультетські дослідження, сприяв налагодженню відносини із вченими з Європи та Євразії, спонсорував сотні університетських подій.

Під час візиту президента Ющенка до Університету Мічигану він зустрінеться зі студентами слов’янських департаментів для обговорення останніх подій в Україні. Крім того, протягом жовтня в університеті буде тривати виставка українського мистецтва.

Читайте також

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако
Важливе, Новини, Світ
0 shares0 views

Українка стала гостею благочинного Гала-вечора князя Монако

vidia.ua - Вер 29, 2019

Українська продюсерка Марія Гражина Чаплін стала гостею найпрестижнішого заходу Монако - Monte-Carlo Gala for the Global Ocean, який відбувся 26 вересня, повідомляє VIDIA.…

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва
Публікації, Україна
0 shares0 views

З істоіії українців діаспори. Шлях до волі Никифора Григоріїва

vidia.ua - Вер 26, 2019

Нещодавно, побачило світ біографічне дослідження, присвячене першому  директору Української служби «Голосу Америки» Никифору Григорієву. Це – монографія кандидатки історичних наук, доцентки Київського національного…

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…