У сирійській опозиції можуть воювати українці

Посол Сирії в Україні Мохамед Саїд Акіль заявляє про участь громадян України у війні в Сирії на боці опозиції. Це підтверджує також голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв. Міністерство закордонних справ України, натомість, спростовує цю інформацію.

«Серед терористів є представники 83 країн, зокрема з України», – заявив Мохамед Саїд Акіль, повідомляють «Українські новини». Щодо кількості українців, які беруть участь у бойових діях, посол інформації не надав.

Він також додав, що опозиціонери спалюють тіла вбитих бойовиків, тому в таких умовах тяжко вести будь-яку статистику.

Про те, що українці воюють на стороні сирійської опозиції,повідомляє також голова Меджлісу кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв. У коментарі «ТВі» він розповів, що особисто знав одного загиблого українця ісламської екстремістської організації «Хізб ут-тахрір».

Водночас Мустафа Джемілєв наголосив, що Меджліс засуджує участь українців у війні в Сирії.

Натомість МЗС України спростувало заяву сирійського посла. Як повідомив «Радіо Свобода» речник МЗС Євген Перебийніс, міністерство не має відповідних даних.

«У нас є офіційна нота МЗС Сирії, отримана на прохання нашого посольства у Дамаску, про те, що у них теж немає даних щодо того, що громадяни України брали участь у військових діях», – зазначив «Радіо Свобода» Перебийніс.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович нещодавно заявляв, що Україна виступає проти військового втручання в ситуацію в Сирії.

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…