Новий посол США допоможе Україні із асоціацією з ЄС

Сполучені Штати Америки допомагатимуть Україні, щоб саміт у Вільнюсі прошов успішно, запевнив новопризначений посол США в Україні Джефрі Пайєтт в інтерв’ю газеті «День».

«Ми поділяємо точку зору наших європейських партнерів, яку було оголошено вчора у Брюсселі, що просто неприйнятно для будь-якої країни намагатися заблокувати чи не дати можливості Україні рухатися вперед до свого європейського майбутнього. Ми бачимо Україну як частину Європи, ми хочемо, щоб Україна рухалася до тісніших інституційних відносин із Європою», – сказав Пайєтт.

Посол пообіцяв, що зробить все можливе зі своїми колегами в Україні, у місії, щоб допомогти досягти цієї мети.

«Я глибоко переконаний, що Україна не має кращого друга, ніж Америка. США надзвичайно віддані українському успіху, українській демократії і процвітанню України», – додав він.

Нагадаємо, Джеффрі Пайєтт склав присягу на посаді посла Сполучених Штатів Америки в Україні 30 липня, а 3 серпня прибув до Києва.

Додамо, нещодавно голова комітету Європарламенту із закордонних справ Елмар Брок на позачерговому засіданні комітету щодо ситуації в Україні назвав поведінку Росії неприйнятною, а заяви російської сторони на адресу України і загрози використання цін на газ та іншого, щоб Україна не підписала договір, такими, що суперечать будь-яким міжнародним правилам.

Напередодні  позачергового засідання комітету українці діаспори звернулися із листом до голови комітету Елмара Брока , у якому засудили погрози Росії та закликали Європарламент засудити дії Росії.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…