Кількість українців, які щорічно їздять в Росію, постійно збільшується

25-2Минулого року в Росію з України приїжджали понад 3 млн осіб. Про це повідомив глава Федеральної міграційної служби Росії Костянтин Ромодановський, передають «Вести економіка».

«Ми фіксували понад 10 млн в’їздів до Росії громадян України. Їх скоїли понад 3 млн осіб. Це п’ята частина від усіх іноземців, що приїхали до Росії», – зазначив Ромодановський.

За його словами, кількість громадян, які щорічно в’їжджають з України до Росії, постійно збільшується. Ця тенденція зберігається протягом останніх років.

«За даними Національного банку, трудові мігранти відправили своїм сім’ям в 2012 році 6,5 млрд доларів. Лідером тут залишається Росія – 2,3 млрд доларів, 35% від загального обсягу», – підкреслив глава ФМС.

При зарплаті приблизно в тисячу доларів середній трудовий мігрант щомісячно переводить додому 500 доларів. За три роки в Україну перевели кілька мільярдів доларів.

За даними ФМС, загальна кількість українських трудових мігрантів у Росії склало в 2012 році 1,35 млн осіб.

«Помножимо цю цифру з урахуванням терміну їх перебування на величину середнього реального грошового переказу – 500 доларів. При підрахунках виходить, що в 2012 році обсяг грошових переказів на Україну міг бути близько 6,5 млрд доларів. Звертаю увагу, що я раніше називав цю цифру, але як суму всіх переказів», – пояснив він.

Нагадаємо, на думку економічного експерта Олега Устенко, європейська криза може залишити українців без роботи – оскільки рівень безробіття в країнах єврозони підвищився до 15-20%, значна частина українських трудових мігрантів припинять або зменшать свої грошові перекази до України.

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…