У Німеччині зняли фільм, в якому нацисти рятують єврейку від українців

У Німеччині вийшов фільм під назвою «Наші матері, наші батьки», в якому показано, як нацисти рятують єврейську дівчинку від жорстоких українських поліцаїв. Про це повідомляє ТСН.

Дія розгортається у окупованому Смоленську, в якому СС проводить операції проти євреїв. Однак побиття і арешт проводять поліцаї з жовто-блакитними стрічками на руці, озброєні палицями. При цьому вояки СС просто стоять осторонь і дивляться на процес.

«Там же діти. Вони не можуть убивати цивільних», – переживає один із солдатів нацистського вермахту, який є героєм кінофільму.

Коли бородатий українець хапає маленьку дівчинку, яка намагається втекти від розправи, німецький солдат націлює на нього рушницю і вимагає відпустити її. Врешті-решт дівчинку вбиває командир дивізії СС, який наполягає, що вона «це не цивільна, а єврейка».

Гірше українців у фільмі показали польських вояків «Армії крайової», які, згідно з сюжетом, ярі антисеміти. Така ілюстрація викликала обурення в Польщі. Видання Super Express у відповідь на фільм написало: «Німці! Голокост – це ваших рук справа!». У статті підкреслюють, що Німеччина намагається «експортувати свою ганьбу». Польський посол в Німеччині Єжи Марганські надіслав телеканалу ZDF, який зняв фільм, лист з протестом і критикою стрічки, в якій поляки показані в негативному світлі.

Нагадаємо, 11 квітня в сеймі Польщі було зареєстровано проект постанови провизнання ОУН-УПА злочинними організаціями, які вчинили геноцид щодо польського населення в східних областях ІІ Речі Посполитої (Польщі) в 1939-1947 роках. Пізніше МЗС України висловило сподівання, що Польща не політизуватиме питання ОУН-УПА.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…