Януковичу ще дуже далеко до Сталіна – В’ятрович

На зустрічі з українською громадою в Чикаго історик і дослідник Володимир В’ятрович під час своєї лекції порівняв президента Януковича зі Сталіним, про це повідомляє Медіа-портал VIDIA.

“Якщо Сталін сьогодні буде називатися “ефективним керівником”, який знищував своїх політичних супротивників і діяв репресивними методами – щоб стати “ефективним керівником” цим може займатися і Янукович”,- зауважив Володимир В’ятрович.

Нагадаємо, як раніше повідомляли ЗМІ, в одному з методичних видань до підручника історії в Росії, Сталіна названо “ефективним менеджером”.

“Ми бачимо, як непереосмислене минуле, як незасуджені злочини комуністичного минулого мають можливість повторитися в сьогоденні. Вперше за багато років в Україні заговорили про політичних в’язнів, про тиск і цензуру ЗМІ. Ми маємо яскравий приклад того, що Україна не засвоїла того уроку історії. А історія – дуже вимоглива вчителька, вона буде повторювати до тих пір, поки ми цього не зрозуміємо”,- сказав В’ятрович.

Проте на думку історика, насправді,  Януковичу ще дуже далеко до Сталіна. “Можливо, він якимось чином і орієнтується на радянського диктатора, але Сталін був страшенним трудоголіком. Він працював 20 годин на добу і будував тоталітарну державу. Натомість,- нагадав дослідник, – всі кияни прекрасно знають, що Віктор Федорович Янукович з’являється на роботі не раніше, як 11:00 година ранку, а знають це завдяки пробкам на вулицях. І вже в п’ятій годині вечора Віктор Федорович повертається з роботи додому”.

“Як на мене, це вселяє отимізм, бо історія не знає лінивих диктаторів. А Віктор Федорович – останній лінивий диктатор”, – заспокоїв Володимир В’ятрович.

Нагадаємо, що Володимир В’ятрович нещодавно зустрівся з українською громадою в Чикаго і найближчим часом з лекціями відвідає Вашингтон і Нью-Йорк.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

  • Далеко или недалеко ему до Сталина, это не от Януковича зависит, а от граждан, а по уму и интеллекту они примерно одинаковые.

  • Якщо В.Вятрович ще живий, то Янукович таке ще далеко до Сталіна … ;)