Феміністки у Києві марширували за жіночу солідарність

Понад сотня людей у Києві взяла участь у марші за права жінок. Учасники акції пройшли від Софійської площі до будівлі КМДА, скандуючи «Традиція – не даність! Наш вихід – солідарність!», «В традиціях – насильство, сексизм, емансипація! Хай живуть просвіта і емансипація».

Як передає «Радіо Свобода», учасники та учасниці маршу вимагали відмовитись від традиційних, на їхню думку, уявлень про роль жінки у суспільстві, позбавитися гендерних стереотипів.

Учасники маршу також скандували ліві гасла («Свобода! Рівність! Глобальна солідарність!») та несли плакати з вимогою звільнити учасниць російського феміністичного панк-гурту Pussy Riot.

«Марш 8 березня має на меті викрити ксенофобію та насильство, які ховаються за маскою «традицій», закликати до емансипації суспільства та міжнародної феміністичної солідарності», – цитує «Українська правда» організаторів.

Активісти також вимагали впровадити феміністичну просвіту в школах, «чутливу до всіх видів нерівностей», забезпечити вільний доступ до контрацептивних засобів для всіх верств населення, припинити «замовчування злочинів на основі статі, гендеру, раси та сексуальності».

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…