Янукович на засіданні без журналістів «насварив» свій уряд

Президент Янукович «насварив» свій уряд за прорахунки. Під час засідання Кабінету міністрів він заявив, що у сфері медичної реформи кожен з законів реалізується зі значними труднощами, передає «Українська правда».

«Підзаконні нормативні акти приймаються урядом та Міністерством охорони здоров’я з великим запізненням. Регіони практично не отримують з центру методичної та організаційної допомоги, – сказав Янукович. – Свіжий і яскравий приклад – закон про екстрену медичну допомогу, роботу над провадженням якого уряд почав лише в останні дні перед набуттям чинності. В результаті – непорозуміння медиками та організаторами охорони здоров’я суті реформ. Це м’яко кажучи…..».

За словами Януковича, також загальмована реформа в сфері житлово-комунального господарства.

«Не вдається сформувати нову ефективну та прозору схему реєстрації прав нерухомості. І цей перелік можна продовжувати далі…», – сказав він.

За інформацією видання, Янукович також відзначив занепад у сфері дитячих спортивних шкіл. За його словами, він у всіх регіонах мав нарікання представників фізичної культури і спорту, що почали знищувати ці заклади.

«Де Дмитро Володимирович? Не для цього ми це робили, щоб ви знищували це. Розумієте? Розберіться з цим з Сафіулліним!», – звернувся президент до міністра освіти Табачника, який одразу підхопився з місця зі здивованим обличчям.

Крім того, під час засідання уряду між прем’єром Миколою Азаровим та лідером опозиції Арсенієм Яценюком відбувся конфлікт. Так, прем’єр після виступів кількох міністрів заявив, що регламент вичерпано і запропонував дати слово голові парламенту, а далі надати заключне слово президенту.

Це викликало обурення депутатів від опозиції, які прийшли на засідання уряду, щоб висловити недовіру уряду та свої пропозиції .

«Арсенію Петровичу, ви ж перебуваєте на засіданні уряду а не у Верховній Раді. І ви маєте підпорядковуватись регламенту роботи Кабінету міністрів», – сказав Азаров.

«Коли ви приходите до нас у парламент, ми вас слухаємо. Якщо ми до вас прийшли, я думаю було б доречно надати слово опозиції, яка представляє половину країну», – заявив Яценюк.

Після цього Яценюк заявив, що опозиція на знак протесту залишає засідання уряду. Виходячи із зали, депутати від опозиції кричали «Ганьба!».

Додамо, що у залу, де відбувалося розширене засідання уряду, не пустили навіть операторів та фотографів. Журналістів не пустили навіть у приміщення перед залом засідань, де раніше анонсували спілкування з керівниками міністерств та обладміністрацій. Прес-служба уряду пояснила це тим, що в залі не вистачає місць, адже на засіданні уряду за участі президента Віктора Януковича забажали бути присутніми депутати від опозиції.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…