З трансляції «Телетріумфу» вирізали критичну промову Андрія Куликова

У Національному палаці мистецтв «Україна» відбулась церемонія нагородження лауреатів 12-ї національної телевізійної премії «Телетріумф» за сезон 2011-2012 років. Головні нагороди отримали: проект «Подробиці» телеканалу «Інтер», ведуча «Фактів» (ICTV) Олена Фроляк, репортер «ТСН. Тиждень» («1+1») Ольга Кашпор, повідомляє «Телекритика».

Загалом на «Телетріумф-2012» було подано 364 заявки: 318 у національних номінаціях, 46 – у регіональних. Роботи розподілено в 49 номінаціях.

Конкурсні роботи «Телетріумфу – 2012» оцінювали три категорії членів журі. Загальнонаціональні конкурсні роботи оцінювали 112 експертів, запрошених до складу «Української телевізійної академії» та 7 членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Регіональні конкурсні роботи оцінювали 37 членів регіонального пулу журі «Телетріумф-регіон».

Як повідомляє видання, з телевізійної версії церемонії нагородження прибрали промову одного з лауреатів – ведучого ток-шоу «Свобода слова» на ICTV Андрія Куликова, залишивши тільки слова подяки продюсера «Свободи слова» Михайла Павлова.

Статуетки вручали люди, одягнені у монокольорові костюми. Під час церемонії Андрій Куликов звернувся до присутніх із такими словами:  «Тут на сцені є люди, пофарбовані в синє, червоне і зелене. Кудись зник помаранчевий колір, немає малинового. Навіть якщо для всіх нас є перестороги, ми не повинні допускати, щоб у нас зникали кольори. Ми не повинні допустити, щоби з нашого телебачення зникали мови, ми не повинні допустити, щоби з нашої спільноти зникали колеги. У нашій програмі працюють люди різних кольорів, я маю на увазі, люди різних політичних переконань, і може тому вона виходить такою, як вона є».

Відповідаючи на запитання щодо того, як він оцінює такі дії організаторів трансляції і чи вважає їх виявом цензури, Андрій Куликов сказав, що відповідь на це питання можуть дати  люди, які робили цю «купюру»  у телеверсії. «З того, що відомо мені, ця промова була дещо в інакшому ключі, ніж більшість із тих, які лунали на “Телетріумфі”. Можливо, організатори подумали, що вона про надто загальні речі, а не про “Телетріумф”», – припустив ведучий.

Також він додав: «Мені було прикро, що її не виявилося в тому варіанті, який показали по телевізору. І тому, що це моя промова, і тому, що мені здалося, що я сказав про важливе. Зрештою, те, що сталося, є підтвердженням моєї тези про те, що з програми найлегше забрати ведучого. Або, в даному разі, слова ведучого».

Додамо, ток-шоу Куликова «Свобода слова» було відзначено «Телетріумфом» у номінації «Політичне ток-шоу». На перемогу у ній претендували також «РесПубліка з Анною Безулик» (5 канал) та «Шустер live» («Савік Шустер студія», Перший національний).

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії
Світ
0 shares0 views

Українська діаспора у США виходить на протести проти російської агресії

vidia.ua - Лис 25, 2018

[caption id="attachment_70602" align="aligncenter" width="545"] Фото: Оксана Федорук-Терлецька[/caption] Повідомлення про заплановані протести української діаспори у США проти російської воєнної агресії почали з'являтись на сторінках…

Як діаспора боролась за правду про Голодомор
Україна
0 shares0 views

Як діаспора боролась за правду про Голодомор

vidia.ua - Лис 24, 2018

Попри географічну віддаленість від Батьківщини, українська діаспора США і Канади завжди зберігала ментальний зв’язок нею та вболівала за долю свого народу, пильно стежила…

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових
Новини, Світ, Україна
0 shares0 views

У Чикаго покажуть фільм про реабілітацію українських військових

vidia.ua - Лис 16, 2018

Фільм з назвою "Rehab" (Реабілітація) покажуть в Чикаго в Українському культурному центрі 18 листопада. У документальній стрічці йдеться про реабілітацію шести військовиків, які отримали…

  • ОГЛЯДАЧ

    Скандал на пустому місці, буря в склянці води, з малої хмари малий дощ…