З трансляції «Телетріумфу» вирізали критичну промову Андрія Куликова

У Національному палаці мистецтв «Україна» відбулась церемонія нагородження лауреатів 12-ї національної телевізійної премії «Телетріумф» за сезон 2011-2012 років. Головні нагороди отримали: проект «Подробиці» телеканалу «Інтер», ведуча «Фактів» (ICTV) Олена Фроляк, репортер «ТСН. Тиждень» («1+1») Ольга Кашпор, повідомляє «Телекритика».

Загалом на «Телетріумф-2012» було подано 364 заявки: 318 у національних номінаціях, 46 – у регіональних. Роботи розподілено в 49 номінаціях.

Конкурсні роботи «Телетріумфу – 2012» оцінювали три категорії членів журі. Загальнонаціональні конкурсні роботи оцінювали 112 експертів, запрошених до складу «Української телевізійної академії» та 7 членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення. Регіональні конкурсні роботи оцінювали 37 членів регіонального пулу журі «Телетріумф-регіон».

Як повідомляє видання, з телевізійної версії церемонії нагородження прибрали промову одного з лауреатів – ведучого ток-шоу «Свобода слова» на ICTV Андрія Куликова, залишивши тільки слова подяки продюсера «Свободи слова» Михайла Павлова.

Статуетки вручали люди, одягнені у монокольорові костюми. Під час церемонії Андрій Куликов звернувся до присутніх із такими словами:  «Тут на сцені є люди, пофарбовані в синє, червоне і зелене. Кудись зник помаранчевий колір, немає малинового. Навіть якщо для всіх нас є перестороги, ми не повинні допускати, щоб у нас зникали кольори. Ми не повинні допустити, щоби з нашого телебачення зникали мови, ми не повинні допустити, щоби з нашої спільноти зникали колеги. У нашій програмі працюють люди різних кольорів, я маю на увазі, люди різних політичних переконань, і може тому вона виходить такою, як вона є».

Відповідаючи на запитання щодо того, як він оцінює такі дії організаторів трансляції і чи вважає їх виявом цензури, Андрій Куликов сказав, що відповідь на це питання можуть дати  люди, які робили цю «купюру»  у телеверсії. «З того, що відомо мені, ця промова була дещо в інакшому ключі, ніж більшість із тих, які лунали на “Телетріумфі”. Можливо, організатори подумали, що вона про надто загальні речі, а не про “Телетріумф”», – припустив ведучий.

Також він додав: «Мені було прикро, що її не виявилося в тому варіанті, який показали по телевізору. І тому, що це моя промова, і тому, що мені здалося, що я сказав про важливе. Зрештою, те, що сталося, є підтвердженням моєї тези про те, що з програми найлегше забрати ведучого. Або, в даному разі, слова ведучого».

Додамо, ток-шоу Куликова «Свобода слова» було відзначено «Телетріумфом» у номінації «Політичне ток-шоу». На перемогу у ній претендували також «РесПубліка з Анною Безулик» (5 канал) та «Шустер live» («Савік Шустер студія», Перший національний).

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

  • ОГЛЯДАЧ

    Скандал на пустому місці, буря в склянці води, з малої хмари малий дощ…