Майже половина українців думає про еміграцію?

Понад 14% українських заробітчан не бажає повертатися до України і продовжує реалізовувати свій професійний потенціал за кордоном. Про це повідомила під час прес-конференції в ІА RegioNews речник представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Варвара Жлуктенко.

Зі слів голови Української всесвітньої координаційної ради Михайла Ратушного українським емігрантам вже не комфортно підтримувати стосунки зі своєю країною. У зв’язку з такою ситуацією 21 листопада на сайті інформаційного агентства RegioNews розпочалось опитування на тему міграції. Кожен із читачів сайту міг відповісти на запитання, чи планує він мігрувати з України і як давно про це думає.

Наразі участь в опитуванні взяли понад 600 користувачів сайту. Серед них 46% давно вже думають про еміграцію і вважають, що кордони України вже варто перейти. 30% опитаних вважають еміграцію гарною ідеєю, проте не впевнені, що готові до неї, і лише 24% сприймають еміграцію як зраду перед Україною.

«Це опитування лише підтверджує загальну тенденцію міграційного руху українців. Рівень еміграції не зменшується, і наразі за кордоном українців більше, ніж іммігрантів, які переїхали до України», − зазначила Варвара Жлуктенко.

Речник також повідомила наступні цифри: загальна сукупність мігрантів у світі − 200 млн осіб, тобто, 3% населення. Серед них українських емігрантів – 2,5 млн,  якщо йдеться про заробітчан, то 50% з них працюють у Російській федерації, інші – у країнах ЄС (Чехії, Німеччині, Італії, Португалії, Польщі).

Відповідно до опитування, яке проводила Міжнародна організації з міграції, портрет українського мігранта виглядає так: зазвичай, це молода людина до 30 років, з вищою освітою, неодружена або розлучена.

«Серед опитаних, які від’їжджали за кордон через нашу організацію, 43%  їдуть на постійне проживання,  37% не знають, чи повернуться до України, 25% зазначили, що однозначно  не повернуться, 13% будуть готові приїхати до України, якщо тут відбудуться економічні та соціальні зміни», − повідомила Варвара Жлуктенко.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…

 • Анонім

  People deserved the government that they vote for….

 • Зробили москалі із нашої України
  http://24.media.tumblr.com/tumblr_mcqrhjxwxD1qbg3tio1_500.png

 • http://www.epravda.com.ua/news/2011/02/18/272636/
  Еміграція “мізків” коштує Україні мільярд щороку
  Рік після виборів ПрИзидента – і Україну покинуло п’ятнадцять відсотків працездатного населення.
  Читай просто тверезих ..

 • Vasyl

  Pravylno. Kytaytsyam zhe des’ zhyt’ treba.

 • владимир

  Нет и не было такой “крайины-украйины”! Спокон веку на этом месте всегда было ТЫРЛО для всякого рода проходимцев, ворья и прочего сброда со всего мира.И все эти потуги “выдающихся политических деятелей типа грушевских и пр. беззубых “отцов хохлодемократии” ВСЕГДА заканчивались полным провалом,бегством за бугор насосавшегося ворья,приходу к власти очередных “радетелей за народ” и отчаянным мордобоем в народе, где не было победителей, а были только проигравшие! Не исключение и сегодняшняя ситуация. Все структуры нынешней власти,как то-верховная зрада,правительство и пр. “рулящие” и керующие,а,так же дышащие им в затылок “соискатели” в “битве” за место у кормушки-это просто какой то сплав воровской малины с чудовищным, уродливым гибридом нац.фашистского лепрозория с палатой №6 и бандитско-миллиардерских кланов! Просто так не бегут! БЕГУТ- И ПРАВИЛЬНО делают! Ипусть остаются фарионы-тягнибоки “воны” и им подобные! Нехрен тут делать! Всё,что сделано за прошлые десятилетия- продано и разграблено. Природа-УБИТА! Люди озлоблены и разобщены! И это-самостийна и незалежна?! СПСИБО! Пусть остаются те, кому кроме “мовы”нихрена больше не надо!

 • juka

  а я вот тож уехал 2 года назад. вернусь скорее всего не скоро если вернусь. я так думаю что вернусь когда Бетман там всех етих уродов перехирячит. стране нужен отмороженый герой, которому все пофиг и который начнет мочить всех депутатов, сначала регионов а потом и опозиции. все они там шакалы ебаные

 • Rostyslav

  Я покинув Україну ,ще в 2000 роках дякуючи своїй голові став громадянином Бельгії . Знав завжди ,що забувби про цю чортову країну Україну вже давно якщоб не родина!Невірю в майбутнє України бо при владі повністю морально розложені люди, жлоби,хами, людожери!!!!! Плюс до всього створили свої клани виховали так само своїх виблюдків і передадуть в майбутьному владу їм !!! Отже держави “ГІДНОЇ ЛЮДЕЙ” там небуде ніколи!! Тому відмовився від такого майбутнього!! І БУДЬТЕ ВИ ВСІ ПРОКЛЯТІ”!!!!! Ще на 1000 років!!!!!

 • Гость

  Если б “кривосися” нечаянно застрелился, то количество желающих уехать за границу уменьшилось бы вполовину.