У Хорватії святкували день Української вулиці

У столиці Республіки Хорватія місті Загреб відбулося традиційне щорічне Свято Української вулиці, організоване українською громадою Хорватії та Посольством України в Республіці Хорватія. Про це повідомляє прес-служба посольства.

В цей день на Українській вулиці біля каштану українсько-хорватської дружби, посадженого Посольством України понад 10 років тому, зібралися керівники та численні представники української діаспори, студенти-україністи Загребського університету, представники МЗС РХ, мерії Загреба, мешканці Української вулиці. Почесним гостем цьогорічного свята став Голова УВКР Михайло Ратушний, який в цей час перебував з візитом у Хорватії.

На заході виступили представники мерії, лідери української діаспори міста Загреб, голова УВКР, а художню програму свята підготували студенти факультету україністики та представники української діаспори Загреба.

Посол України в Республіці Хорватія Олександр Левченко у своєму виступі підкреслив символічне значення Української вулиці в Загребі як одного з багатьох свідчень міцної українсько-хорватської дружби.

Нагадаємо, що перебуваючи у Хорватії представники української діаспори піклувались про виділення приміщення для української громади на Балканах.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії
Важливе, Світ
0 shares0 views

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії

vidia.ua - Лют 06, 2019

9 лютого виповнюється 136 років від дня народження одного з лідерів Української національної революції 1917–1921 рр. та українського еміграційного осередку у Чехословаччині, першого директора…

  • teper govoryv z kumom z XORVATII nichogo ne kazav …