В Україні в окружкомах тривають бої за голоси

У Новій Каховці «регіонала» визнали переможцем без кворуму. Новокаховська окружна виборча комісія № 184 затвердила переможцем в окрузі представника Партії регіонів Миколу Дмитрука. З 18 членів окружкому формулювання про перемогу Дмитрука підтримали тільки 9 членів комісії, при необхідних для позитивного рішення 10-ти. Таким чином це порушення процедури затвердження даного документа і відповідно робить його нелегітимним. Про це пише «Українська правда».

Інші члени ОВК відмовляються підписати цей протокол. Прибулі на засідання кандидати в депутати та представники від ВО «Свобода», УДАР, Батьківщина, а також працівники штабу Сіленкова, Терлецького і Литвина не дають голові ОВК Миколі Григорцю членам окружкому залишити приміщення і вимагають від них розгляду всіх скарг на фальсифікацію виборів у цьому окрузі.

Видання також повідомляє, що у Києві журналістам, що транслюють події з округа №215, на вулиці братки кандидата Галини Гереги розпилили в очі сльозогінний газ. Від газу постраждали двоє журналістів. Вони відразу звернулися до міліції і стали писати заяву.

За їх словами, з автобуса з написом «Епіцентр» вишли хлопці у спортивному одязі і розпилили їм в очі сльозогінний газ. Зокрема, постраждав журналіст Lb.ua Максим Левін.

«О 16.30 ми зареєструвалися в ОВК. Побули там 30 хвилин. А тоді пішли познімати, що відбувається на вулиці. Побачили автобус і підійшли до нього, щоб зняти, що там відбувається. Звідти вийшли 8-10 хлопців в спортивних костюмах і капюшонах. Спитали хто ми такі, попросили показати посвідчення, ми їх дістали, а вони підійшли ближче і бризнули в очі газом», – розповів Левін.

Сутички відбуваються і на іншому окрузі Києва. Молодики заблокували вхід до будівлі 223 Окружкому, де йде боротьба між кандидатом від «Свободи» Юрієм Левченком і самовисуванцем Віктором Пилипишиним.

Пізніше у приміщенні розпочалася бійка. Невідомі пустили сльозогінний газ. Прийшов Пилипишин, його зустріли вигуками «Ганьба!». Він вимагав від «свободівців» звільнити приміщення, де засідає Окружком, і провести перереєстрацію.

Коментуючи ситуацію з бійкою та розпиленням сльозогінного газу, Пилипишин заявив: «Я відповідально заявляю, що мої люди не влаштовували жодних провокацій і не влаштовували жодних штурмів».

Станом на 19:00 будівля Окружкому очеплена правоохоронцями, серед яких є бійці підрозділу «Беркут» у шоломах та бронежилетах. У залі тривають суперечки.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…