«Регіони» не знайшли в Україні щасливої родини і закликають співати російською

У Партії регіонів пояснили, чому життєрадісна родина на білбордах «Від стабільності до добробуту!» – не українці. За словами керівника департаменту комунікації штабу Партії регіонів Ірини Міліневської, в Україні “підходящого” фото не знайшли, повідомляє «Українська правда».

Як відомо, фотографія з білбордів Партії регіонів, де зображене щасливе сімейство в трьох поколіннях, зроблена не в Україні.  За інформацією ЗМІ, вона куплена у Shutterstock, а підписаний реліз цієї моделі зберігається в головному офісі компанії. Обійшлася «велика родина з дітьми в будинку» Партії регіонів – 100 доларів за скачування з сайту одного зображення будь-якого формату.

«Оскільки підходящої фотографії в українських фотобанках дизайнери не виявили, фото було офіційно придбано в московському фотобанку «Лорі» – одному з найбільших на території пострадянського простору», – сказала Міліневська і додала, що із цим банком Партія регіонів співпрацює не перший рік.

Крім того, Партія регіонів випустила диск під назвою «Слухаємо і співаємо на рідній мові!». Про це повідомляє «Главком».

Як зазначає видання, диск будуть поширювати серед виборців, оскільки на ньому вказана фірмова біло-блакитна символіка партії влади.  Виборцям буде запропоновано ознайомитися з піснями відомих виконавців – Софії Ротару, Євгенія Мартинова, Льва Лещенка, Леоніда Утьосова, Людмили Зикіної та інших – російською мовою.

Для оформлення диска Партія регіонів використала те ж зображення «щасливої родини», що і на плакатах «Від стабільності – до добробуту».

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…