Ющенко – ТАК!

Я вирішив викласти, максимально стисло, факти, які вказують на те, як багато для становлення нашої державності вдалось виконати Віктору Андрійовичу Ющенку за час своєї політичної кар’єри, і цим само нагадати нам про його внесок в розвиток України.

1. Віктор Ющенко, очолюючи Національний банк, ввів національну валюту – гривню. Президент Кучма відважився на такий крок тільки тоді, коли нацбанк очолив Віктор Ющенко. Після введення гривні їй пророкували крах, а вона дотепер вистояла.

2. Коли країна опинилась в стані дефолту, Віктора Ющенка призначають Прем’єром. Він дає згоду і виводить економіку країни з крутого піке в нормальний стан, впровадивши правильні економічні схеми. Нам, накінець, почали виплачувати зарплати в гривнях, а не повзунками, білизною,туалетним папером, прасками, гречкою та ще багато чим, повністю ліквідували заборгованість по заробітним платам.

3. Віктор Ющенко стає національним лідером, об’єднуючи навколо себе націю, яку веде за собою на Майдан. Не було би Ющенка – не було би Майдану. Зараз це очевидно. Життя, просто, нестерпне, ”лідери” в тюрмі, а люди не виходять на вулиці ні спасати цих “лідерів”, ні відстоювати свої інтереси. Чому?! Бо вони вважають, що немає справжнього, на їхню думку, лідера. На це і розраховували ті , хто дискредитували Віктора Ющенка в очах українців і світу. Травили його, намагаючись фізично усунути, але тільки спотворили його обличчя, що також відіграло немалу роль в падінні рейтингу. Пригадаймо, як він виглядав на фоні красивої багіні у вишиванках , яка замість того, щоб впроваджувати економічні схеми, запропоновані Президентом, якого обрав народ, і який уже на ділі доказав, що він знає як вести економіку країни – “мочила” його разом з армією тролів та ботів, якими просто кишів і кишить далі інтернет. Підсміхалась над ним в Москві, що є найбільш принизливо. Економіка це точна наука, яка ґрунтується на строгих математичних розрахунках, а не на популізмі. Ющенко був невигідним всім крім українського народу, а український народ розвісив вуха, розкотив губу і ходив з локшиною на вухах, навішаною Тимошенко. І до тепер ходить. Може пора струсити локшину, губу сховати і вже, накінець, почути голос розуму, як не свого, то хоча б того, хто його має?! А таких є немало, тільки, чогось, вони й досі мовчать. А щодо вишиванок, то душа має бути вишита українським орнаментом , душа, розумієте!!! Це те, що дається тільки з молоком матері. Показово вбиратись у вишиване, і почати говорити українською тільки тоді, коли треба конче показати, який ти “великий” патріот, щоб тебе не засадили до цюпи – це фарисейство. Одіти вишиванку може кожен, а от на ділі показати свою українську сутність, це не одне і теж.

4. Завдяки Віктору Ющенку через Майдан Світ побачив нас з Вами як цивілізовану, розумну і врівноважену націю. Про Україну взнали у найвіддаленіших куточках планети. Україна стала відомою як держава, яскраво заявивши про себе.

5. Ставши Президентом Віктор Ющенко уберіг Україну від федералізації та сепаратизму, а отже від громадянської війни, яка неминуче би виникла при такому перебігу подій. ( Події в бувшій Югославії яскравий тому приклад ) Якби був впроваджений лозунг “бандитам -тюрми” – відразу би почався процес відокремлення східних регіонів України з проханням про допомогу до “старшого брата”. І допомога би прийшла, не забарилася б, як пити дати. Можемо не сумніватись, що рускоязичноє насєлєниє било би защіщєно, обязятєльно, а как же іначє? Москва лиш цього чекає. Україна, не маючи ні нормальної патріотичної армії, ні, що саме головне, патріотично настроєних громадян, мирно проковтнула би свою остаточну і вже безповоротну колонізацію. Ось чому потрібні знання історії і нашого славного героїчного минулого. Потрібні, щоб почерпнути уроки та мати той патріотизм, який дав можливість іншим націям вистояти і зберегти свою незалежність дотепер, і який під корінь був знищений комуністичним режимом за 70 років і лежить зараз в землі разом з багатомільйонним цвітом української нації, замордованим голодомором, засланим на смерть у табори та закатованим в катівнях НКВД.

6. Отже я підійшов до, чи не самого головного, а саме, до того, що Віктор Ющенко зробив колосальний внесок для відродження історичного спадку нації, для самоусвідомлення того, хто ми є. Саме за його каденції українці почали розуміти свою роль в історії та розвитку світової цивілізації. Для цього була проведена колосальна по об’єму робота, залучене широке коло спеціалістів, істориків. Тому так озвіріло дивляться на Віктора Ющенка з Москви, бо цього вони найбільше і боялись – вони боялись правди, правди, після якої світ довідається про їхні злочини проти людства, а це помішає Москві затягнути Україну в черговий союз, тобто знову колонізувати її.

7. Президент Ющенко домігся вступу України до СОТ.

8. За Президента Ющенка ми стали вільними, він нам дав Свободу. Свободу слова і свободу вибору. Вибори були тричі за його каденції, всі чесні і вільні – це признав світ. Саме за Свободу і стояли на Майдані.

9. Президент Ющенко вивів війська з Іраку.

10. Надання матеріальної допомоги матерям при народженні дитини. Це призвело вперше за часів незалежності до переважання народжуваності над смертністю. Нація почала відроджуватись.

11. Тривалість служби в армії стала один рік, замість двох.

12. За час президентства Віктора Ющенка Україна внесена до списку країн зі статусом вільна країна.

13. З,5 мільйонів нових робочих місць до початку кризи.

14. Одним з героїчних поступків Президента Ющенка – це організація поїздки п’яти президентів в Тбілісі, що, власне, і зупинило окупацію Грузії. Це був дуже ризикований переліт. Віктор Ющенко розумів, що братньому народу потрібна допомога. Крім цього по території Грузії проляжуть транзитні шляхи до каспійських родовищ газу та нафти. На моє тверде переконання незалежної України не може бути без незалежної Грузії. Ющенко поступив, як великий стратег, великий політик і великий Президент.

15. Незалежне тестування при здачі іспитів, що різко знизило корупцію в галузі освіти.

16. Великий внесок Віктора Ющенка в об’єднавчі процеси по створенню Єдиної Помісної Української Церкви.

Ще багато позитивного можна перераховувати, але навіть частини цього, що я тут написав достатньо для того, щоб зробити висновки, хто насправді був і є справжнім лідером нації. Ним є Віктор Ющенко. А тепер я би хотів запитати у тих, хто голосує в інтернеті за так званих “лідерів”, так званої “опозиції”: ” Скажіть мені, будь-ласка, хто з тих за кого ви тепер віддаєте голос зробив для України хоча би одну соту того, що тут написано?” НІХТО! То чи не варто нам зараз напередодні виборів усвідомити і зрозуміти, що без такої особистості в українській політиці, яким є Віктор Ющенко, Україні буде дуже тяжко протистояти тим викликам, які знову постали перед нами.

Читайте також

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії
Важливе, Світ
0 shares0 views

Перший директор “Голосу Америки”, Никифор Григоріїв – речник української демократії

vidia.ua - Лют 06, 2019

9 лютого виповнюється 136 років від дня народження одного з лідерів Української національної революції 1917–1921 рр. та українського еміграційного осередку у Чехословаччині, першого директора…

 • Гарт

  Автор цієї статті ///

 • Стопбрехні

  Автор далекий віід української реальності(мабуть Україну знає по картинках).Він не може оцінити ролі зради і зговору проти власного народу.Ющенку за його вчинки треба каїтися , а він продовжує рватись до влади ,вірніше його функція – відібрати побільше голосів у опозиції.Із усіх опозиціонерів зним залишився Костенко-ні риба ,нці мясо , наш пишномовець.Чому б це?

 • іван

  як можна бути прихильником того, чого немає. У Ющенка немає і не було ніякої політики. те, що автор понаписував у статті можна хіба читати у дитячому садочку, бо школярі з цього вже будуть сміятися. ющенко – це наша ганьба за те, що віримо будь кому, хто скаже, що любить Україну. він і сам не очікував такої підтримки народу. Просто чаша переповнилась, людям треба було мессії. грошові магнати підібрали нам юща, ми повелися. так в історії траплялося досить часто. можна навіть згадати хмельницького, який хотів помститися чаплинському за пограбунок маєтку та викрадення дружини. люди почали вливатися у його загони і почалася визвольна війна.
  навчімося визнавати свої помилки, бо інакше з лайна не вийдемо.
  а ющенко людина безпринципна, безсовісна. він так і нічого не зрозумів після 2010року.

 • Юрій

  Автор статті настільки захоплений воскреслим з політичного небуття месією , що свідомо підтасовує факти ( а може разом з Ющенком виконують одне передвиборне завдання від Януковича ) .Зараз , у вік інтернету , інформацію можна знайти будь-яку . Вікіпедія знає все , багато розумних людей пишуть . Отже по пунктах .
  1.
  “Від січня 1993 до грудня 1999 року — голова правління Національного банку України (у 1997 вдруге переобраний на цю посаду). Під керівництвом Прем’єр-міністра П. Лазаренка (заступив на посаду 28.5.1996) та Голови Нацбанку В. Ющенка — 2-16.9.1996 проведена грошова реформа. Кучма став президентом в липні 1994 року .
  До нацбанку Ющенко працював в банку Україна ,який збанкрутував, чи не з його вини ? ( стаття з цього приводу -http://www.tema.in.ua/article/424.html ) .
  2. Підписання 13 лютого 2001 р. ” заяви трьох ” з приводу руху ” Україна без Кучми ” в якій разом з Кучмою і Плющом засуджували цей рух , назвавши його націонал-соціалізмом.http://dt.ua/ARCHIVE/vityaz_na_rozdorizhzhi-23610.html
  3.Відносно Майдану . Не Майдан має завдячувати Ющенку , а Ющенко Майдану , бо саме Майдан зробив його Президентом . І на Майдані люди стояли не за Ющенка , а насамперед за себе і за Україну . І причина чому зараз люди не виходять на вулиці саме в зраді Ющенком ідеалів Майдану , розчаруванні людей Ющенком . Саме він своїм Універсалом воскресив Януковича з політичного небуття .
  4.Згадаємо також заяву Зінченка про корупцію в оточенні Ющенка . Льошу-мерседеса . Росукренерго- найбільшій корупційній схемі ( це автор статті мав на увазі ? ) . Розпорядження Президента Ющенка до МЗС України дипломатичним представництвам всіляко очорнювати Прем”єр-міністра .Одним словом ” руки не крали , очі не бачили, вуха не чули ”
  5. А його зверхнє ставлення не тільки до своїх соратникв ( ” я вас на смітниках позбирав ” ) а і до власного народу , який його вибрав Президентом ( http://www.youtube.com/watch?v=BwVkkooRGvY&feature=related )
  6.Давайте ще згадаєм нагородження державними нагородами ” героя ” Майдану Ківалова та інших “героїв” України.
  7.Віносно патріотизму і української мови подивіться відео чи фото відкриття Євро 2012 , як невістка Ющенка поводить себе під час виконнання Гімну .
  8.Свобода слова . Згадайте реакцію Ющенка на матеріали про сина -мажора .
  9.” Бандитам – тюрми ” . Навіщо було такий лозунг проголошувати , якщо потім не виконувати . Цей лозунг був чи не основним на Майдані і чого багато людей підтримали Ющенка. Згадайте , зразу ж після Майдану всі політики з темним минулим втікли з України , а коли зняли Тимошенко з
  Голови уряду – повернулись .
  10. Завдяки Помаранчевій революції яка зробила Ющенка Президентом , світ дізнався про Україну а не навпаки. Світові політики заговорили про Україну , як про демократичну країну .
  11.І велика заслуга Ющенка в тому , що зараз про Україну говорять як країну де немає свободи слова , є політичні переслідування , політичні репресії , кримінальна влада , корупція і т.д.
  В чому заслуга ? А в тому , що фактично Ющенко привів до влади Януковича .Не тільки на президентських виборах агітуючи проти всіх , а реально за Януковича . Ще починаючи від Універсалу Ющенко вів Януковича до влади .
  Беззаперечно , в Ющенка є заслуги щодо утвердження української самосвідомості , правдивої національної історії , правдивої історії Голодомору , його робота по визнанню Голодомору як геноциду , часткової декомунізації України ( хоча йому , як колишньму члену КПРС не вистачило сміливості на повну люстрацію ).
  Але всі його 15 пунктів , які описані автором, нівелюються одним і найважливішим – його роллю в приході до влади Януковича , його співпраця з теперішньою владою,плазування перед нею і тією роллю , яку він виконує на цих виборах . То спочатку він говорив , що зовсім не буде приймати участі у виборах , потім , що мажоритарником, потім – що в об”єднаній опозиції під будь-яким номером , потім говорив ,що в нього амбіцій немає і він згоден в Нашій Україні хоч 10, хоч 15, хоч 21 номером,а в кінці кінців 1-м. Напевне сказали в Адміністрації Президнта , що треба йти,щоб відтягнути голоси на Західній Україні від опозиційних сил , ось і йде. Ще один нюанс. В Нашої України різних боргів було на 80-90 млн. Ющенко заявив , що він заплатить. Щось не віриться , що він заплатить з своїх грошей , чи може Івченко продасть одного з Мерседесів .Не такі вони люди . І спонсори навряд чи є , бо проект не прохідний. Тому гроші можуть бути тільки з одних рук . Яких ? Подумайте .
  Де його чітка позиція по Закону про мови ( некомфортний де закон ) , це позиція патріота співпрацювати з антиукраїнською владою ?
  Вельмишановні пані та панове ! Не купляйтесь на гасла , навіть якщо вони патріотичні ! Не ведіться на них ! Під цими гаслами сховані виборчі технології . Краще подумайте і проаналізуйте факти . Бійтесь вовків в овечій шкірі .

 • Пане Сергію, певен, це Ви заплутались о(((
  Всі ці прроцеси стали реальністю за часів Президенства Ющенко тому, що:
  – він їх ініціював
  – він їм не заважав і в міру своїх можливостей прибирав перешкоди
  Будь-який інший з реальних конкурентів не став би цього робити і процеси закінчилися б, як вони закінчились з 2010р. (а гальмування почалось з 2008, коли Тимошенко маючи більші за Ющенко реальні повноваження, почала гальмувати позитивні процеси)

 • Любченко Николай

  Сразу же последовал комментарий о том, что автор заблуждается, что перечисленные в статье достижения, это случайно выпавшие процессы.
  Автор пишет: Віктор Ющенко зробив колосальний внесок для відродження історичного спадку нації, для самоусвідомлення того, хто ми є.
  Случайный процесс. Другой президент от оппозиции это лучше делал бы.
  “За Президента Ющенка ми стали вільними, він нам дав Свободу. Свободу слова і свободу вибору. Вибори були тричі за його каденції, всі чесні і вільні – це признав світ. Саме за Свободу і стояли на Майдані.”
  Тоже случайный процесс. Дождались бы свободы слова и выборов от другого президента.
  “З,5 мільйонів нових робочих місць”
  Случайность.
  “організація поїздки п’яти президентів в Тбілісі, що, власне, і зупинило окупацію Грузії.”
  Четыре президента из других стран, возможно это сделали сами без Ющенко, но вряд ли бы они взяли с собою кого-либо из Украины, да и вряд ли бы на это кто-то решился бы, если бы не Ющенко.

 • SergeiVP

  Пане Ярослав, я Вам щиро співчуваю.
  Ви заплутались самі і вводите в оману інших, а це дуже великий гріх. Не справи все це Ющенка, а те що всі ці процеси випали на його період президенства – є випадок. І швидше за все, був би інший президент від опозиції тоді, а Ющенко мав зректися “престолу” ще до кінця 2005, все було б на багато краще.