У Канаді пропонують ввести санкції проти режиму Януковича

Канада пропонує ввести санкції проти представників режиму українського президента Віктора Януковича.

Як пише газета Ukrainian Weekly, про це заявив парламентський секретар міністра закордонних справ Канади Боб Дечерт, повідомляє прес-служба “Батьківщини”.

За словами Дечерта, Канада могла б відмовити у в’їзді особам, які зловживають владою, та заморозити їхні активи.

Обдумування подібних кроків відбувалося б в унісон тому, що пропонують Сполучені Штати, йдеться у статті Ukrainian Weekly “Ігри у “кішки-мишки” в Україні”.

Окрім того, Дечерт запропонував, щоб Канада продовжувала працювати над, але не ратифікувати угоду про вільну торгівлю з Україною, поки країна не повернеться на шлях до верховенства права.

У статті також наголошується, що “Янукович, чия основна політика полягає в тому, щоб зробити багатих багатшими (його сім’я швидкими темпами піднімається на саму верхівку) та тримати опозицію у в’язниці, схоже, впевнений, що Канада та інші демократії не спроможні його зупинити”.

“Але вони повинні. Якщо вони не зупинять цей процес в Україні, це матиме наслідки для всього колишнього радянського простору. Погані уряди загрожують глобальному миру та безпеці, і це наша проблема, а не тільки України”, – пише видання.

“Саме тому Канада разом з іншими демократіями стоятиме на варті 16 серпня, коли відбудеться чергове засідання з розгляду касаційної скарги Тимошенко”, – йдеться у статті.

Джерело: Українська правда

Читайте також

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США
Важливе, Світ
0 shares0 views

Попередження конфлікту НАТО-Росія назвали пріоритетом США

vidia.ua - Гру 15, 2017

Провідні американські експерти із закордонної політики віднесли військове протистояння між НАТО та Росією до групи найнебезпечніших можливих конфліктів майбутнього 2018-го року, попередження яких…

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу
Світ
0 shares0 views

Астронавт NASA зробив фото нічного Києва з космосу

vidia.ua - Гру 15, 2017

Американський астронавт NASA Рендольф Брезнік зняв нічний Київ з борту Міжнародної космічної станції. Про це він написав у Twitter, повідомляє VIDIA. «Доброї ночі…

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі
Світ
0 shares0 views

Найвідомішу українську колядку заспівали в Сингапурі

vidia.ua - Гру 15, 2017

На щорічному традиційному Різдвяному молебні за мир у світі у Церкві Доброго Пастиря в Сингапурі заспівали найвідомішу у світі українську колядку «Щедрик». Про…

  • могли б швидше додуматись

  • Андрій

    Вже давно пора увести санкції проти всіх кримінальних олігархів України, причому може навіть не лише ПР, а всіх злодіїв!

  • …і стерилізацію українців: ганьба планети …

  • tilky ne dumayu sho zrobliat !

  • davno pora i suroviiiii !

  • ianukovucha na shubenuzu i azarova takozh

  • Давно пора