| | | | |
Реклама на VIDIA®

advertise (at) vidia.ua

Бюджетні авіакомпанії, анонсовані владою, в Україну поки не збираються

Ірландський “лоукост” Ryanair, прихід якого анонсував віце-прем’єра Борис Колесніков, поки в Україну не збирається. Про це пише «Українська правда» з посиланням на ТСН .

«Представники Ryanair вели переговори з рядом аеропортів України, їхньою головною умовою виходу на ринок було надання 100% знижки на всі збори. Але такого дисконту їм ніхто не зміг запропонувати», – розповів обізнаний з ходом переговорів співрозмовник.

Поки для українських повітряних воріт головною статтею доходу є саме авіаційна діяльність. Вона займає близько 60% у загальній структурі доходів аеропорту, ще 20-30% займають хендлінгові послуги, близько 10-20% припадає на доходи від неавіаційної діяльності.

Для порівняння, в європейських аеропортах головну ставку роблять не на кількість обслуговуваних літаків, а на кількість пасажирів.

Крім того, видання зазначає, що прихід інших “лоу-костів” в Україну залишається під питанням через нюанси, прописані в законопроекті, спрямованому на стимулювання розвитку бюджетних авіакомпаній на нашому ринку. В проекті постанови чиновники дали своє визначення поняттю «лоу-кост». Виявляється, один з головних критеріїв для визначення дискаунтера – це його флот, який має складатися як мінімум з 10 однотипних літаків не старше десяти років.

«А це проблема. На сьогоднішній день навіть найбільший лоу-костер  країни – «Візз Ейр Україна» (у флоті два літаки), не може похвалитися таким парком. Також під вищеописані параметри не потрапляють інші бюджетні авіаперевізники, які виконують польоти в Україну: Pegasus Airlines, flydubai, і Air Arabia», – говорить експерт, що консультує чиновників з Кабміну з транспортних питань.

До того ж, щоб отримати знижку на аеропортові збори, лоу-костер повинен відкрити свою дочірню компанію в Україні.

Поки на такий крок зважилася тільки угорська WizzAir. Але найголовніше –  відповідність даним параметрам ще не дає авіакомпанії гарантії отримання знижки.

«Для підтвердження свого статусу бюджетній авіакомпанії, крім того, що їй потрібно буде виконати ряд вимог, необхідно буде повідомити про це Державну авіаційну службу, яка на підставі наданої інформації визначить, чи дійсно даний перевізник є лоукостером», – говорить співробітник української авіакомпанії Сергій.

А цей державний орган, за його словами, може дуже довго розглядати надану документацію, підвищуючи, тим самим, інвестиційні ризики авіакомпанії.

Як відомо, Колесніков обіцяв, що українські пасажири до літа 2012 року відчують цінові зміни на ринку авіаперевезень країни.

Як повідомляв Медіа-портал VIDIA, генеральний директор «Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Д. Галицького» Роман Гонтарев нещодавно говорив про те, що в Украіні проблематично впроваджувати нові рейси від LowCost-перевізників через те, що відповідні ставки регулюються міністерством інфраструктури та урядом.

Медіал-портал VIDIA

Читайте також

В університеті у Стамбулі навчатимуть української мови
Важливе, Світ
0 shares0 views

В університеті у Стамбулі навчатимуть української мови

vidia.ua - Вер 19, 2017

У найстарішому вищому навчальному закладі Туреччини, Стамбульському університеті, на кафедрі слов'янських мов відкрили спеціальність "Українська мова та література". Про це йдеться у Twitter Посольства України…

Фільм українського бренду переміг на фестивалі фешн-відео у Лондоні
Світ
0 shares0 views

Фільм українського бренду переміг на фестивалі фешн-відео у Лондоні

vidia.ua - Вер 19, 2017

Відео П'ятий самурай українського бренду Valery Kovalska, присвячене колекції осінь-зима 2016/17, перемогло в номінації Дизайн костюмів четвертого Лондонського фестивалю фешн-відео (London Fashion Film Festival). 14 вересня роботу режисера…

Шлях стажера: історія українця, що працює у Facebook
Україна
0 shares0 views

Шлях стажера: історія українця, що працює у Facebook

vidia.ua - Вер 19, 2017

Привіт! Мене звати Діма Охонько, після стажування у Facebook я отримав фултайм офер. Вже два роки працюю на повний робочий день: півтора роки в Лондоні, потім переїхав у Сіетл.…


Новини партнерів