Пласт в Ірландії шукає зацікавлених

Українська національна скаутська організація «Пласт» шукає зацікавлених в Ірландії. Запрошення долучитися до діяльності Пласту в цій країні з’явилось на сайті Асоціації Українців в Республіці Ірландія.

«Віримо, що багатьох зацікавить, як саме Пласт зможе допомогти кожній українській родині в Ірландії у вихованні дітей у дусі патріотизму, любові до рідної землі; у вихованні добрих та здібних громадян країни нашого теперішнього проживання», – сказано в повідомленні.

Як зазначено на сайті, виховання в Пласті реалізується широкою, поступовою програмою дій, яка пристосована до всіх умов.

«На ряд запитань, які часто задають люди, зацікавлені діяльністю Пласту, ви зможете отримати відповідь на нашій сторіночці. Наразі, хотілося б окреслити коло осіб, які були б зацікавлені дізнатися більше про ідею пластування та пластовий метод виховання», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що цього року Пласт в Україні святкує свою 100-річну річницю.  А нещодавно Пластова організація Чикаго відмітила 100-річчя першої присяги.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…