Янукович пообіцяв зробити в Україні російську мову другою державною

Президент Янукович заявив, що найближчим часом Україна прийме закон про дві державні мови – українську та російську. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на ІТАР-ТАРС.

«У цьому зацікавлена ​​Україна, в цьому зацікавлені люди, в цьому зацікавлене ​​населення, яке розмовляє в основному двома мовами – українською та російською», – зазначив Янукович.

Він визнав, що «були періоди часу в державі, коли допускалися перекоси в мовних проблемах».

Проте зараз, переконаний Янукович, цієї проблеми в Україні не існує і те, що «зараз пропонують люди для того, щоб нам не розпалювати це знову питання, яке виникає від виборів до виборів, потрібно це питання відрегулювати».

«Але потрібно, звичайно, обов’язково це питання відрегулювати на законодавчому рівні», – вказав президент.

У зв’язку з цим Янукович навів як приклад світову практику: «Багато європейських країн мають двомовність, три мови державних і живуть нормально, спокійно».

«Тому ми пішли цим шляхом. Тобто, використовуючи цю практику, яка є в Європі, де прийнята Хартія про мови», – сказав президент.

Також Янукович звернув увагу на те, що в країні є райони, де розмовляють і трьома, чотирма мовами, і для людей необхідно створити умови, зокрема, викладання в школах, підручники.

Медіа-портал VIDIA

Читайте також

У Чикаго поховали духовного батька української громади
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Чикаго поховали духовного батька української громади

vidia.ua - Бер 16, 2019

Отець Мирон Панчук, священик Єпархії св. Миколая, Української Католицької Церкви, відійшов у вічність в Чикаго 9 березня і був похований 15 березня на…

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун
Україна
0 shares0 views

Лідери діаспори виступили на захист Уляни Супрун

vidia.ua - Лют 07, 2019

Лідери української діаспори виступили на захист Уляни Супрун, яку, нещодавно, рішенням судді Київського окружного адміністративного суду відсторонено від виконання обов'язків Міністра охорони здоров'я України,…

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго
Афіша, Чикаго
0 shares0 views

Український ФК “Тризуб” запрошує на матч, неподалік Чикаго

vidia.ua - Лют 06, 2019

Українська команда ФК "Тризуб" (Чикаго) зіграє матч проти команди "Коламбус" (штат Огайо). Поєдинок з футзалу (різновид футболу в приміщенні) відбудеться в суботу 9…