| | | | |
Реклама на VIDIA®

advertise (at) vidia.ua

На Всесвітньому Форумі українців Павличко заступився за Януковича

Під час зачитування міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком привітання Віктора Януковича гостям V Всесвітнього форуму група молодиків в залі почали голосно кричати “Ганьба!”, передає кореспондент УНН.

Зокрема, у зверненні В.Януковича до гостей  форуму містилося привітання до Дня Незалежності України.

“Цими днями я визначив як невідкладний в парламенті законопроект про закордонне українство. Коли цей закон буде схвалено, він прирівняє громадян інших держав з правами громадян держави Україна. Ви чекали такого закону усі 20 років. Ми також продовжимо співпрацю із закордонними українцями”, – зачитав К.Грищенко привітання В.Януковича.

Після цих слів невідомі молодики в залі закричали: “Президенту України – ганьба!”. На це головуючий Дмитро Павличко сказав: “Я би просив, дорогі мої друзі, ми вміємо кричати “Ганьба”, але не можемо об’єднатися. Вся вина лежить на нас”. Про це повідомляє видання УНН.

Нагадаємо: попередньо на Форумі була запланована присутність Віктора Януковича.

VIDIA  www.vidia.us

 

Читайте також

Як протидіяти фейкам: Група українських журналістів побувала на стажуванні у Вашингтоні та Чикаго
Важливе, Україна
0 shares0 views

Як протидіяти фейкам: Група українських журналістів побувала на стажуванні у Вашингтоні та Чикаго

vidia.ua - Вер 20, 2017

Група українських журналістів з Києва побувала на стажуванні у Вашингтоні та Чикаго за програмою «Відкритий світ» — єдиною програмою обмінів усередині законодавчої гілки…

У Нью-Йорку відзначили 50-річчя Світового конгресу українців
Важливе, Світ
0 shares0 views

У Нью-Йорку відзначили 50-річчя Світового конгресу українців

vidia.ua - Вер 20, 2017

У Нью-Йорку відсвяткували 50-річчя Світового конгресу українців (СКУ). Участь у заходах з цієї нагоди взяв Посол України в США Валерій Чалий разом з…

Українці в Канаді: перші емігранти
Світ
0 shares0 views

Українці в Канаді: перші емігранти

vidia.ua - Вер 20, 2017

19 вересня 1891 до канадського міста Монреаль на судні "Орегон" прибули перші українські переселенці. Ними були Іван Пилипів і Василь Єлиняк - вихідці…

 • Віктор Борківський з роду графів Дунін-Борковських

  Усе це, вибачте, дурня, бо жодного з із сьогоднішніх «впливових людей» та орденоносців я не бачив 19 серпня 1991 року на площі біля ВР УРСР, куди прибув я та декілька тисяч членів створеного мого товариства «Вітчизна», товариства «Захисників декларації про державний суверенітет України» . Ми готові були до цього, бо 18 серпня провели мітинг біля консерваторії на Майдані Незалежності під гаслом: «Україна не сота губернія, Україна – держава». На той час ми зібрали уже майже 300 тисяч підписів під вимогою до ВР УРСР призначити референдум щодо проголошення незалежності. Про наш мітинг від 18.08.1991 року вийшла публікація у газеті «ВК» № 158 (14273) від 19.08.1991 року. Тут сказано, що ми реально розуміємо, що не усі погодяться з нашою позицією. Але, як сказано у статті «Пристрасті по договору» журналіста Лариси Васильєвої, я, як голова Товариства, заявив, що «Посіяне все рівно проросте. Ми примусимо людей думати».
  Стаття закінчується повідомленням про те, що у цей же час біля Республіканського стадіону проводився мітинг Селянською демократичною партією та товариством Меморіал де ратували за конфедерацію. По закінченню мітингу конфедератів, де виступаючі називали мене провокатором, який закликає до незалежності з метою спровокувати напад Москви на Україну, протоієрей УАПЦ Петро Бойко відправив молебень за конфедерацію.
  19 було ГКЧП, яке спровокував я та члени товариства «Вітчизна» і тому ми усі були під ВР УРСР, де над нами висіли вертольоти із спецназом, а мене особисто опікав заступник міністра Віталій Розенко. Він заявив, що у разі прийняття рішення ВР про арешти протестантів ГКЧеПістам – від дасть команду заарештовувати нас, а сам такої ініціативи не прийматиме. Про це згодом я заявлю комісії по ГКЧП.
  20 – у приміщенні Спілки письменників відбулося зібрання демократичних сил на супротив ГКЧП. Про це описано у книзі Леся Танюка про супротив ГКЧП. До речі, єдиній документальній книзі. Тут я передав через Леся лист Кравчку не плазувати перед ГКЧПістами, що Лесь і зробив.
  22 – на Майдані Незалежності відбувся мітинг демократів із закликом боротьби проти путчистів, який організував Володимир Чемерис. Була дана команда заарештувати його, про що таємно повідомили працівники міліції і арешт не відбувся.
  22 – путчисти здалися нам. 24 – проголошено Акт незалежності під тиском майже 100 тисяч мітингуючи на площі біля ВР. Був зірваний прапор комуністів, та піднятий під нашим тиском прапор борців за незалежність України.
  25 – ми з Юрієм Збітнєвим здерли з приміщення так званого ЦК КПУ червоний прапор комуністів-ГКЧеПістів і тут же продемонстрували його на площі Незалежності, де я з Товариством проводив мітинг. Це радісно привітали переможці боротьби за незалежність України
  Згодом я жорстоко розрахуюся за усе це. Жодна собака від демократів не захистила мене. А Савченка, особу, яка, будучи капітаном міліції, верещала на увесь майдан, що повісить мене за боротьбу з КПРС-СРСР-КДБ – міністр Юрій Луценко та президент Ющенко зроблять заступником міністра МВС та генерал-лейтенантом. Зробили заслуженим і багатим пенсіонером, орденоносцем незалежної України. Ось де правда.


Новини партнерів